«Як схуднути, нічого не роблячи?», «Як схуднути на 5 кг за тиждень?», «Як схуднути без зусиль», «Як схуднути в ногах і бедрах?». Комусь ці запити можуть здаватись смішними і безглуздими. Але насправді це можливо!

В Європі цей метод вже давно охрестили «схудненням в обідню перерву», адже для того, щоб схуднути не треба витрачати години в спортзалі, змушуючи себе виконувати виснажливі фізичні вправи, і сидіти на остогидлих дієтах. Краще проведіть цей час з друзями за чашечкою кави і тістечком в затишному кафе. Про що ми?

Про ін’єкції препарату Aqualyx або розумне знищення жирових відкладень

Препарат

Цю сучасну панацею у боротьбі з целюлітом європейці використовують уже понад 7 років і хвалебних відгуків про неї вже виставить на товстелезну книжку. Більш того, навіть хірурги-скептики неохоче визнають, що ефект від ін’єкції майже рівноцінний ліпосакції, помітьте, все це без операційного стола і скальпеля.

Отже, поговоримо про препарат. Aqualyx (Аквалікс) – це інноваційний ліполітик, основне завдання якого розчиняти жирові клітини і безпечно виводити їх з організму. Це стає можливим через використання дезоксихолат натрію (біосумісної солі дезоксихолевої (жовчної) кислоти, яку в нашому організмі регулярно виробляє печінка). Саме вона розчиняє жирові клітини (не спустошує, а саме розчиняє разом з жировими мембранами, тобто тим самим перешкоджає їх повторному утворенню).

Ще один плюс Акваліксу – це його гелеподібна основа, тобто препарат діє суто на проблемну зону і не впливає на сусідні тканини. А оскільки діюча речовина вивільняється поступово, рівномірно захоплюючи жирові клітини, схудла зона виглядає ідеально гладкою, без хвилястого рельєфу (між нами дівчатами, на жаль, подібне часто буває після ліпосакції чи інших косметичних процедур).

Всього 5 хвилин на себе або Як це буде?

Не будемо й далі перевантажувати вас медичною термінологією та складними механізмами дії. Адже вам насамперед цікаво, як це буде відбуватись, правда?

А все дуже просто. Для того, щоб пройти процедуру, вам достатньо всього 30-60 хв. на одну процедуру. Ви приходите в нашу Клініку пластичної хірургії, а саме тут можна виконати цю процедуру у Львові.

Після консультації спеціаліста, визначаються проблемні зони, які б ви хотіли скорегувати, та проводиться перший курс ін’єкцій. Процедура дуже легко переноситься і практично безболісна. Aqualyx вводиться за технікою віяла, тобто препарат максимально розподіляється всього через один прокол за допомогою повороту голки.

Чи варто саме вам йти на цю ін’єкцію?

Ін’єкції Aqualyx

Коригувати можна практично будь-яку проблемну ділянку тіла.

 • область підборіддя(подвійне підборіддя);
 • потилицю та область верхнього відділу хребта («горб»);
 • області зовнішньої і внутрішньої поверхонь стегон, зони «галіфе»;
 • живіт, бічні поверхні грудної клітки, складки на спині;
 • верхні відділи внутрішньої поверхні рук.

Єдина умова – товщина жирового прошарку має бути неменше 1,5 см, інакше активні речовини можуть зачепити сусідні тканини.

Кількість процедур, необхідних для досягнення видимого ефекту, залежить, так би мовити, від «об’єму робіт». Для усунення другого підборіддя може вистачити й 2х сеансів, а для стегон і живота 4-5. Інтервал між процедурами в середньому 3 тижні.

Звичайно, як будь-яка інша косметична процедура, ін’єкції Aqualyx мають свої протипокази:

 • хвороби печінки та жовчного міхура;
 • захворювання шкіри та запальні процеси в зоні обробки препаратом;
 • захворювання ендокринної системи, в тому числі цукровий діабет;
 • захворювання крові, що впливають на процес її згортання;
 • вагітність та період годування груддю;
 • аутоімунні захворювання та алергічні реакції;
 • хвороби серця.

Кілька слів про тонкощі процедури

Думаю, вам зрозуміло, що подібні ін’єкції може проводити далеко не кожен лікар, адже невміле і недбале використання препарату, може викликати сильні набряки, болючі «гулі» в зоні уколу та багато інших не дуже приємних моментів.

Саме тому радимо звернутись до спеціалістів в Клініку пластичної хірургії у Львові. Наші хірурги та косметологи пройшли спеціалізований курс навчання по роботі з цим препаратом та методики інтраліпотерапії. В наших лікарях ви можете бути впевнені!