Інтимна пластика в нашій країні з кожним роком стає все популярнішою. Жінки більше не соромляться звертатися до пластичних хірургів для того, щоб виправити невеликі недоліки свого тіла. Однією з найпопулярніших процедур з області інтимної пластики є зменшення статевих губ або, кажучи медичною мовою, лабіопластика.Косметична корекція статевих губ

З такою делікатною проблемою, як завеликі або обвислі статеві губи, стикаються багато жінок різного віку. Причиною появи цієї проблеми можуть стати пологи, травми, а також вікові зміни або вроджені дефекти. І хоча ця патологія не несе жодної загрози для здоров’я, багато хто, а особливо молоді дівчата, відчувають через це дискомфорт, втрачають впевненість у собі.

Що включає в себе процедура лабіопластики?

Пластика статевих губ – це операція, під час якої, під дією місцевого наркозу, хірург видаляє частину слизової тканини та епітелію статевих губ, надаючи їм акуратної форми і симетричності. Розмір і форма губ підбираються індивідуально, з урахуванням необхідних фізіологічних параметрів.

Тривалість операції в середньому становить 40 хвилин. Всі основні шви накладаються за допомогою шовного матеріалу, що розсмоктується. Після закінчення процедури жінці не потрібно залишатися в стаціонарі. Ніяких рубців не залишається, рана швидко загоюється, завдяки хорошому кровопостачанню в цій області. Причому всупереч поширеній думці сексуальна чутливість не тільки не зникає, але й часом зростає – після операції іноді оголюється клітор.

Особливості реабілітаційного періоду

Лабіопластика статевих губУ перші 2-4 дні після пластичної операції, потрібно дотримуватися напівпостільного режиму.

Дуже важливо в післяопераційний період дотримуватися інтимної гігієни. Інакше можна занести інфекцію і викликати запалення. Можливе використання спеціальних гелів для інтимної гігієни, що містять молочну кислоту.

В наступні кілька тижнів не можна займатися бігом та іншими активними видами спорту.

Відвідувати спортзал і займатися сексом краще через 3-4 тижні після пластики.

Протипоказання до лабіопластики:

  • вагітність і період годування груддю;
  • гострі інфекційні захворювання;
  • венеричні захворювання;
  • запальні процеси статевих органів;
  • грибкові інфекції статевих органів (молочниця та інші);
  • період менструації і тиждень після неї.

Перед прийняттям рішення проконсультуйтеся зі своїм гінекологом.