Лiфтинг

Ритидектомія – кругова “підтяжка” обличчя та шиї. Показана при глибоких носогубних складках, “бульдогових щоках”, подвійному підборідді. Суть – розріз шкіри по волосяній частині голови, “перерозподіл” шкіри, часто – усунення зайвих жирових відкладень, видалення надлишку шкіри.

rezultat-liftinguОперація триває 1,5-3 години під наркозом або місцевою анестезією. В перші доби після операції можливі незначні больові відчуття та відчуття натягу шкіри. Перебування в стаціонарі – протягом 2-3 діб. Шви загоюються на 12 добу.

Деякі жінки (чоловіки) вважають, що омолоджуючу операцію на обличчі потрібно робити не раніше, ніж в 40 – 45 років. Але паспортні дані тут не важливі, інколи 25-річні виглядають на всі 40 років.

Спеціалісти вважають, що головна мета операції – дати людині можливість виглядати на стільки, на скільки вона себе відчуває. Крім цього, своєчасно проведений ліфтінг – свого роду “щеплення” проти старіння: він не тільки усуває сліди вялості шкіри, але й перешкоджає їх появі в майбутньому.

Ритидектомії не можна піддаватись більше 3-х разів з інтервалом не менше 5 років, оскільки вірогідність того, що після відшарування відновиться кровопостачання і живлення шкіри, з кожним разом все менша й менша.

До корекції обличчя відноситься також блефаропластика – операція по усуненню мішків під очима та надлишків шкіри на повіках.

Ліпосакція

Ліпосакція обличчя та шиї може бути як доповнення до ліфтінгу (підтяжки обличчя) або як самостійна процедура. Покази до ізольованої ліпосакції (без ліфтінгу) виникають, як правило, дуже рідко. І, навпаки, якщо мова йде про корекцію нижньої частини обличчя та шиї, можна досягти цілком ефективних результатів і з допомогою однієї ліпосакції.

rezultat-liposaksiiПри ліпосакції шиї необхідний ретельний передопераційний огляд з оцінкою хірургом товщини та еластичності шкіри, щільності підшкірних шарів, віку пацієнта та багато іншого.

Для хірургічного доступу при ліпосакції шиї та підборіддя використовують три невеликих розрізи (3-4мм): по одному біля вушних мочок і один в середині підщелепової зони. Після інфільтрації розчином Кляйна – експозиція 20 хвилин, ліпосакція займає не більше 10 хвилин. Кількість видаленого жиру – 10-40 мл. Після операції обов’язкове носіння компресійної маски впродовж 3-4 тижнів.