Кожна жінка мріє мати ідеальну фігуру: стрункі ніжки, пружні сідниці, плаский животик, витончену талію. І нехай красива фігура не вирішує всіх життєвих проблем, коли жінці подобається власне відображення в дзеркалі, вона почуває себе впевненіше і вона починає подобатися іншим. А кому не хочеться ловити на собі зацікавлені погляди чоловіків і заздрісні –  жінок?

krasota

Боротьба жінок з зайвою вагою налічує не багато не мало сотні років. Дехто бореться із недоліками фігури за допомогою спортзалу, фітнесу, шейпінгу та інших фізичних навантажень, інші – використовують сумнівні таблетки, креми та процедури. Не мало й таких, які ризикують лягати «під ніж».

У цій статті ми дамо відповідь на питання більшості жінок: «Чи існує ефективний і безпечний спосіб позбутися від зайвого жиру?»

Відповідаємо: « Тепер є! І називається він – лазерний ліполіз (лазерна ліпосакція)».

Що таке лазерний ліполіз?

Зони операції
Зони процедури ліполізу

Про цей метод видалення жирових відкладень, в пластичній хірургії заговорили відносно недавно. Природно першовідкривачами методу були фахівці Європи і США. На сьогоднішній день методика стала настільки популярною, що її називають «голлівудською ліпосакцією» або «ліпосакцією обідньої перерви». Її вже випробували такі мега зірки як Демі Мур і Ніколь Кідман.

Суть методу заключається в тому, що на жирові клітини впливають лазером, який безболісно розщеплює їх, після чого вони в рідкому стані виводяться з організму.

Переваги методики

 1. Мінімальний травматичний ефект. Для процедури необхідно всього декілька отворів (діаметром не більше 1 міліметра). Після закінчення ліполізу ранки абсолютно непомітні;
 2. Відсутність гематом, синців і набряку;
 3. Немає потреби в стаціонарному лікуванні після операції.
 4. Період реабілітації становить всього кілька днів. Пацієнти дуже швидко повертаються до нормального повсякденного життя;
 5. Після операції компресійну білизну потрібно носити всього 1 місяць (при класичній процедурі цей період становить 3 місяці);
 6. Помітний омолоджуючий ефект. Завдяки дії лазерного імпульсу, у внутрішніх шарах шкіри стимулюється вироблення природного колагену. Тим самим, зникає основна проблема пацієнтів, які пройшли класичну процедуру видалення жирових відкладень – в’ялість і знижений тонус шкіри. Після дії лазера шкіра виглядає більш підтягнутою, молодою, має природний здоровий колір;
 7. Відсутність бугристостей (нерівномірне видалення жиру), що нерідко зустрічається при класичній ліпосакції;
 8. Можливість використання лазеру практично на будь-яких ділянках тіла: живіт, шия, зона плечей, лінія бюстгальтера, внутрішня сторона стегон, сідниці, коліна, підколінна область і навіть підборіддя!
 9. Немає порушень текстури шкіри після проведення процедури.

Підготовка до лазером

Є певний ряд інструкцій, які пацієнт повинен неухильно виконувати в передопераційний період:

 1. Якщо ви приймаєте якісь медичні препарати, слід попередити про це лікаря на етапі консультації;
 2. Також слід утриматися від паління до і після операції, оскільки це істотно уповільнює процес загоєння.

Як це відбувається?

Процедура ліполізуПід час процедури лазер впливає на світлочутливі хромофоры клітини. Вони беруть на себе це світлове випромінювання і трансформують його в тепло, які власне і руйнує клітинні мембрани, звільняючи вміст жирової клітини. Після цього розчинений жир виводиться з підшкірного шару через невеликі отвори. Одночасно лазер впливає на шкіру зсередини, стимулюючи вироблення природного колагену. Така процедура сприяє ліфтінгу і омолодженню шкіри в зоні впливу.

Варто відзначити, що впливаючи на жирові клітини лазерний імпульс одночасно запаює кровоносні судини, це дозволяє уникнути кровотеч, а також гематом і сероном в майбутньому.medart smartsculpt
Сучасні зарубіжні і вітчизняні клініки використовують лазер для ліполізу MedArt SmartSculpt. SmartSculpt належить до сімейства високотехнологічного
обладнання Energist. Це сучасна апаратура, яка дозволяє робити лазерну ліпосакцію практично на будь-якій ділянці тіла. Направляючий лазер низької інтенсивності, просвічується через шкіру і дозволяє визначати місце розташування оптоволокна під шкірою, роблячи процедуру більш точної безпечною.

Недоліки лазерного ліполізу

 1. Остаточний результат процедури ви зможете побачити тільки через кілька місяців. Саме стільки часу необхідно для повного скорочення шкіри;
 2. Після процедури необхідно тривалий час дотримуватись режиму, носити компресійну (стягуючу) білизну. Варто відзначити, що при класичній ліпосакції це обмеження теж є, однак реабілітаційний період значно триваліший.
 3. При значних об’ємах жиру потрібні повторні процедури

Протипокази до лазерної ліпосакції

Існує ряд захворювань, які робить неможливим проведення даної процедури, до них відносяться: цукровий діабет, захворювання крові (особливо ті, які впливають на її згортання), наявність гриж, порушення в роботі імунної системи, недавно перенесені інфаркт або інсульт, випадки, де має місце ожиріння, спричинене гормональними збоями.

Також слід відкласти процедуру, якщо ви: нещодавно перенесли ГРВІ, операції. Якщо у вас є захворювання шкіри, або у вас загострення хронічного захворювання.

У будь-якому випадку, якщо ви зважитеся для проведення даної процедури, необхідно проконсультуватися з пластичним хірургом і здати ряд обов’язкових аналізів.