handsВсе більша кількість жінок замовляють собі так званий ліфтинг рук. В ході цієї процедури хірург вводить пацієнткам жир або спеціальні наповнювачі у кисті рук, щоб замаскувати надмірну “венозність” та в’ялість шкіри.

Яким би молодим не виглядало обличчя жінки, існують зони тіла, які зрадницьким чином видають реальний вік. Однією з таких зон є кисті рук. Однак тепер в арсеналі клінік краси існують надійні та перевірені процедури, що допомагають омолодити кисті, приховавши надмірну “венозність” та в’ялість шкіри. Такі операції здобувають все більшої популярності серед представниць прекрасної статі середнього і старшого віку.

Ці противікові процедури складаються з двох етапів. На першому спеціаліст видаляє деяку частину жиру з тієї ділянки тіла, де спостерігається надлишок цієї речовини. Як правило, це район живота або боків. На другому етапі проводяться ін’єкції відповідним чином обробленого жиру під шкіру кистей рук. Таким чином, вдається вбити одним пострілом двох зайців, одночасно омолодивши кисті і зменшивши обсяг талії.

З віком ми втрачаємо м’язовий об’єм та підшкірну жирову клітковину, що відображається і на руках. Зміни гормонального рівня, що спостерігаються після настання менопаузи, призводить до появи більш тонкої шкіри, оголює вени. Ось чим пояснюється видиме старіння рук. Саме тому жінки частіше звертаються до омолоджуючих процедур.